Jongedierendag 2013 Nut en Sport

                  KONIJNEN

 

                  VLAAMSE REUS, KLEUR

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

          ABS  1 J. Drogendijk                         1YM-109

                                                                Ram jong

94.5      ZG  2 J. Drogendijk                         3YM-108

93.0      ZG  3 J. Drogendijk                         3YM-206

                                                          Voedster jong

94.0      ZG  4 J. Drogendijk                         3YM-301

93.0      ZG  5 J. Drogendijk                         3YM-410

94.5      ZG  6 J. Drogendijk                         3YM-504

 

                  FRANSE HANGOOR

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                                                                Ram jong

91.5        G  7 Randy Hulsebos                     3KP-421

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

90.0        G  8 R. Wouters                             3KP-432

 

                  Konijngrijs-bont                     Ram jong

91.5        G  9 Randy Hulsebos                     3KP-500

93.5      ZG  10 R. Wouters                            3KP-433

                                                          Voedster jong

00.0        O  11 Randy Hulsebos                    3KP-513

00.0        O  12 Randy Hulsebos                    3KP-514

94.5      ZG  13 R. Wouters                            3KP-430

91.0        G  14 R. Wouters                            3KP-431

 

                  WENER, KLEUR

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                  Blauw                                     Ram jong

00.0        O  15 Piet v/d Schee                       3DT-327

93.5      ZG  16 Piet v/d Schee                       3DT-332

95.0        F  17 Piet v/d Schee                       3DT-333

                                                          Voedster jong

            NB  18 Deborah Vermeegen              3KP-414

89.0        G  19 Deborah Vermeegen              3KP-218

 

                  WENER, WIT

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                                                          Voedster jong

92.0      ZG  20 Deborah Vermeegen              3KP-210

92.5      ZG  21 Deborah Vermeegen              3KP-212

 

                  JAPANNER

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                                                                Ram jong

00.0        O  22 J. Sjouw                               3KP-313

                                                          Voedster jong

92.0      ZG  23 J. Sjouw                               3KP-440

 

                  DUITSE HANGOOR

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Konijngrijs                             Ram jong

95.0        F  24 Comb. De Hammies              3VR-201

94.5      ZG  25 Comb. De Hammies              3VR-329

                                                          Voedster jong

          ABS  26 Comb. De Hammies              3VR-202

93.5      ZG  27 Comb. De Hammies              3VR-326

 

                  SATIJN, IVOOR

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                                                                 Ram oud

95.5        F  28 Theo Vermeegen                   2KP-421

                                                                Ram jong

94.0      ZG  29 Anja van Drongelen               3NS-128

96.0        F  30 Anja van Drongelen               3NS-207

94.5      ZG  31 Theo Vermeegen                   3KP-208

                                                         Voedster jong

93.5      ZG  32 Theo Vermeegen                   3KP-205

96.0        F  33 Theo Vermeegen                   3KP-207

 

                  KLEIN CHINCHILLA

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                                                          Voedster jong

94.5      ZG  34 Leny Koning                         3YM-451

96.5        F  35 Leny Koning                         3YM-452

94.0      ZG  36 Leny Koning                         3YM-453

 

                  THRIANTA

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                                                                 Ram oud

          ABS  37 Heleen van der Velden           2KP-623

91.0        G  38 Heleen van der Velden           2ZK-577

                                                                Ram jong

92.0      ZG  39 Heleen van der Velden           3KP-114

91.5        G  40 Heleen van der Velden           3KP-419

 

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

                                                          Voedster jong

93.5      ZG  41 Heleen van der Velden           3KP-115

90.0        G  42 Heleen van der Velden           3KP-311

93.5      ZG  43 Heleen van der Velden           3KP-417

92.5      ZG  44 Heleen van der Velden           3KP-418

95.0        F  45 Heleen van der Velden           3KP-420

94.0      ZG  46 Heleen van der Velden           3KP-540

95.0        F  47 Heleen van der Velden           3KP-541

 

                  KLEIN ZILVER

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Donker zwart                          Ram jong

95.0        F  48 Comb. De Hammies              3VR-127

                                                          Voedster jong

93.5      ZG  49 Comb. De Hammies              3VR-124

 

                  Midden zwart                          Ram oud

92.0      ZG  50 Comb. De Hammies              2VR-320

                                                                Ram jong

92.5      ZG  51 Comb. De Hammies              3VR-128

                                                          Voedster jong

92.5      ZG  52 Comb. De Hammies              3VR-421

 

                  Licht konijngrijs                     Ram jong

92.0      ZG  53 Comb. De Hammies              3VR-311

 

                  TAN

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                  Zwart                                      Ram jong

95.5        F  54 D. Ridderbos                          3KP-1..

96.0        F  55 D. Ridderbos                          3KP-2..

93.5      ZG  56 D. Ridderbos                          3KP-5..

93.5      ZG  57 D. Ridderbos                          3KP-6..

94.5      ZG  58 D. Ridderbos                          3KP-6..

95.5        F  59 D. Ridderbos                          3KP-6..

                                                          Voedster jong

94.0      ZG  60 D. Ridderbos                          3KP-4..

95.0        F  61 D. Ridderbos                          3KP-5..

 

                  NED. HANGOORDWERG

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

94.0      ZG  62 Riet Diederik                          2KL-224

                                                                Ram jong

91.5        G  63 Jannick Wouters                    3KP-437

00.0        O  64 Jannick Wouters                    3KP-438

                                                          Voedster jong

92.0      ZG  65 Comb. De Hammies              3VR-524

92.5      ZG  66 Comb. De Hammies              3VR-521

 

                  IJzergrauw                      Voedster jong

90.5        G  67 Jannick Wouters                    3KP-435

 

                  Chinchilla                              Ram jong

92.5      ZG  68 Riet Diederik                         3KP-112

 

                  Zwart                                      Ram jong

95.0        F  69 Riet Diederik                         3KP-202

                                                          Voedster jong

92.0      ZG  70 Kees Vrijhof                          3KP-621

 

                  Blauw                                     Ram jong

92.5      ZG  71 Riet Diederik                         3KP-204

 

                  Blauwgrijs-bont                      Ram jong

00.0        O  72 Jannick Wouters                    3KP-434

 

                  Madagascar-bont             Voedster jong

92.0      ZG  73 Kees Vrijhof                          3KP-620

 

                  Madagascar                            Ram jong

92.0      ZG  74 Theo Vermeegen                   3KP-504

90.0        G  75 Theo Vermeegen                   3KP-505

 

                  Wit roodoog                    Voedster jong

93.0      ZG  76 Riet Diederik                         3KP-545

91.0        G  77 Jannick Wouters                    3KP-436

 

                  Wit blauwoog                         Ram jong

94.0      ZG  78 Riet Diederik                         3KP-546

                                                          Voedster jong

91.5        G  79 Riet Diederik                         3KP-547

 

                  REXDWERG, KLEUR

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Castor                                     Ram oud

93.0      ZG  80 J.C. Sjouw                            2KP-515

                                                          Voedster jong

90.0        G  81 J.C. Sjouw                            3KP-625

92.0      ZG  82 J.C. Sjouw                            3KP-626

 

                  Zwart                                      Ram jong

90.5        G  83 J.C. Sjouw                            3KP-505

00.0        O  84 J.C. Sjouw                            3KP-506

 

                  TEDDYDWERG

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Konijngrijs-bont              Voedster jong

            NE  85 Kees Vrijhof                          3KP-622

            NE  86 Kees Vrijhof                          3KP-623

 

                  KLEURDWERG, KLEUR

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                  Konijngrijs                              Ram oud

93.5      ZG  87 J. Drogendijk                        2KP-627

                                                                Ram jong

93.5      ZG  88 J. Drogendijk                        3YM-324

95.0        F  89 J. Drogendijk                        3YM-537

 

                  IJzergrauw                              Ram oud

92.5      ZG  90 Riet Diederik                         1SR-603

                                                                Ram jong

94.0      ZG  91 Riet Diederik                         3KP-542

 

                  Chinchilla                              Ram jong

93.0      ZG  92 Riet Diederik                         3KP-617

00.0        O  93 Riet Diederik                         3KP-544

                                                          Voedster jong

90.5        G  94 Riet Diederik                         3KP-618

 

                  Zwart                                       Ram oud

94.5      ZG  95 Comb.De Fockert                  2LN-705

                                                                Ram jong

94.5      ZG  96 Comb.De Fockert                 3YM-325

                                                          Voedster jong

00.0        O  97 Riet Diederik                         3KP-543

 

                  KLEURDWERG,KLEURPATROON

                  Keurmeester: J.v/d Steeg(A)

 

                  Midden blauw marter              Ram oud

93.5      ZG  98 W van Aken                           0FS-729

                                                          Voedster jong

00.0        O  99 W van Aken                           3FS-573

93.5      ZG  100 W van Aken                         3FS-603

 

                  POOL, ROODOOG

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                                                                 Ram oud

95.0        F  101 Wouter Rodderbos              2KP-641

96.0        F  102 Comb.De Fockert              0YM=373

95.0        F  103 Comb.De Fockert               1YM-435

94.0      ZG  104 Comb.De Fockert               2YM-416

95.0        F  105 Comb.De Fockert               2YM-421

                                                                Ram jong

91.5        G  106 Wouter Ridderbos               3KP-531

92.0      ZG  107 Wouter Ridderbos               3KP-533

96.5        F  108 Comb.De Fockert               3YM-326

94.5      ZG  109 Comb.De Fockert               3YM-327

                                                          Voedster jong

93.5      ZG  110 Wouter Ridderbos               3KP-442

94.5      ZG  111 Wouter Ridderbos               3KP-532

96.5        F  112 Comb.De Fockert               3YM-428

95.5        F  113 Comb.De Fockert               3YM-429

94.0      ZG  114 Comb.De Fockert               3YM-538

 

                  POOL, BLAUWOOG

                  Keurmeester: G.v/d Poel(C)

 

                                                                Ram jong

00.0        O  115 Comb de Picolijntjes            3VR-427

92.5      ZG  116 Comb de Picolijntjes            3VR-426

                                                          Voedster jong

92.0      ZG  117 Comb de Picolijntjes            3VR-428

00.0        O  118 Comb de Picolijntjes            3VR-504

91.0        G  119 Comb de Picolijntjes            3VR-503

  

                  CAVIA'S

                  NORMAALHAAR AGOUTI

                  Keurmeester: A. Bennink(A)

 

                  Goud-agouti                    Zeug A-klasse

95.0        F  120 Comb de Picolijntjes 

                  Grijs-agouti                      Beer A-klasse

00.0        O  121 Comb de Picolijntjes

                                                          Zeug A-klasse

94.0      ZG  122 Comb de Picolijntjes

94.0      ZG  123 Comb de Picolijntjes

                                                          Beer C-Klasse

92.0      ZG  124 Comb de Picolijntjes 

                  Zilver-agouti                    Zeug B-klasse

91.0        G  125 Comb de Picolijntjes

90.0        G  126 Comb de Picolijntjes

                  NORMAALHAAR EENKLEURIG

                  Zwart                               Zeug A-klasse

00.0        O  127 Deborah Vermeegen

                                                          Beer B-klasse

91.0        G  128 Deborah Vermeegen

                                                          Zeug B-klasse

94.5      ZG  129 Deborah Vermeegen

                                                          Beer C-Klasse

92.0      ZG  130 Comb de Picolijntjes

92.0      ZG  131 Comb de Picolijntjes

91.0        G  132 Deborah Vermeegen

 

                  NORMAALHAAR TEKENING

                  Keurmeester: A. Bennink(A)

                  Wit roodoog                    Zeug A-klasse

00.0        O  133 Comb de Picolijntjes

                  Driekleur (zw-ro-wi)         Zeug B-klasse

95.0        F  134 Comb de Picolijntjes

94.0      ZG  135 Comb de Picolijntjes

00.0        O  136 Comb de Picolijntjes

                                                          Zeug C-klasse

00.0        O  137 Comb de Picolijntjes

00.0        O  138 Comb de Picolijntjes 

                  Bont rood-wit                  Zeug B-klasse

94.0      ZG  139 Comb de Picolijntjes

                  US-TEDDY

                  Driekleur (zw-ro-wi)                                   

95.0   F       139A Deborah Vermeegen

 

 

                  HOENDERS

 

                  NED BAARDKUIFHOEN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Blauw                                    Haan jong

          ABS  140 J.C. Sjouw

                                                                 Hen jong

93        ZG  141 J.C. Sjouw

 

                  BRABANTER

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Goud zwartgetoept                Haan jong

91          G  142 Kinderboerderij De Kooi

                                                                 Hen jong

94        ZG  143 Kinderboerderij De Kooi

 

                  HOLLANDS HOEN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                                                                Haan jong

92          G  144 Kinderboerderij De Kooi

                                                                 Hen jong

96           F  145 Kinderboerderij De Kooi

 

                  FRIES HOEN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Geelwitpel                             Haan jong

92          G  146 Kinderboerderij De Kooi

                                                                 Hen jong

93        ZG  147 Kinderboerderij De Kooi

 

                  LAKENVELDER

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Zwart                                     Haan jong

92          G  148 Kinderboerderij De Kooi

                                                                 Hen jong

93        ZG  149 Kinderboerderij De Kooi

 

                  LEGHORN NEDERLANDS TYPE

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Buff                                       Haan jong

95        ZG  150 J. Sjouw

                                                                 Hen jong

92          G  151 J. Sjouw

 

                  COCHIN

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Buff                                       Haan jong

95        ZG  152 G Klok

                                                                 Hen jong

96           F  153 G Klok

95        ZG  154 G Klok

 

                  BRAHMA

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Wit zwartcolumbia                 Haan jong

92          G  155 R. Wouters

94        ZG  156 R. Wouters

94        ZG  157 R. Wouters

                                                                 Hen jong

92          G  158 R. Wouters

 

 

                  DWERGHOENDERS

 

                  HOLLANDSE KRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Patrijs                                   Haan jong

91          G  159 Kinderboerderij De Kooi

                                                                 Hen jong

93        ZG  160 Kinderboerderij De Kooi

 

                  NED SABELPOOTKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Porselein                                Hen jong

94        ZG  161 Kinderboerderij De Kooi

93        ZG  162 Kinderboerderij De Kooi

 

                  HOLLANDS KUIFHOENKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Chocolade                               Hen jong

94        ZG  163 J.C. Sjouw

91          G  164 J.C. Sjouw

96           F  165 J.C. Sjouw

 

                  TWENTSE KRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Patrijs                                   Haan jong

95        ZG  166 G Klok

                                                                 Hen jong

96           F  167 G Klok

95        ZG  168 G Klok

 

                  WYANDOTTE KRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                                                                Haan jong

90           V  169 Gebroeders Hofman

00          O  170 Gebroeders Hofman

                                                                 Hen jong

91          G  171 Gebroeders Hofman

91          G  172 Gebroeders Hofman

92          G  173 Gebroeders Hofman

 

                  Zalmkleur                                Hen jong

90           V  174 Gebroeders Hofman

90           V  175 Gebroeders Hofman

92          G  176 Gebroeders Hofman

 

                  COCHIN KRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Patrijs                                     Hen jong

94        ZG  177 P. Verhoef

96           F  178 P. Verhoef

 

                  Parelgrijs                              Haan jong

94        ZG  179 P.M.van, Welie

                                                                 Hen jong

95        ZG  180 P.M.van, Welie

96           F  181 P.M.van, Welie

 

                  Buff                                       Haan jong

92          G  182 P.M.van, Welie

94        ZG  183 P.M.van, Welie

92          G  184 P.M.van, Welie

92          G  185 P.M.van, Welie

                                                                 Hen jong

96           F  186 P. Verhoef

95        ZG  187 P. Verhoef

93        ZG  188 P.M.van, Welie

94        ZG  189 P.M.van, Welie

93        ZG  190 P.M.van, Welie

92          G  191 P.M.van, Welie

 

                  ZIJDEHOENKRIEL

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(C)

 

                  Meerzomig patrijs                 Haan jong

93        ZG  192 J.N. Goetzee

93        ZG  193 J.N. Goetzee

                                                                 Hen jong

95        ZG  194 J.N. Goetzee

94        ZG  195 J.N. Goetzee

 

                  Rood                                       Hen jong

            NE  196 J.N. Goetzee

            NE  197 J.N. Goetzee

 

                  Wit                                        Haan jong

96         1F  198 J.N. Goetzee

                                                                 Hen jong

95       1ZG  199 J.N. Goetzee

95        ZG  200 J.N. Goetzee

 

 

                  SARAMA

 

                  SERAMA

                  Keurmeester: B.L. van Wetering(A)

 

                  Jeugd                                     Man jong

00          O  201 Kees Vrijhof

95        ZG  202 Kees Vrijhof

00          O  203 Kees Vrijhof

95        ZG  204 Kees Vrijhof

                                                             Vrouw jong

94        ZG  205 Kees Vrijhof

95        ZG  206 Kees Vrijhof

92          G  207 Kees Vrijhof

95        ZG  208 Kees Vrijhof

94        ZG  209 Kees Vrijhof

92          G  210 Kees Vrijhof

00          O  211 Kees Vrijhof

94        ZG  212 Kees Vrijhof

95        ZG  213 Kees Vrijhof


 

Hoofdereprijzen konijnen

Algemeen Kampioen Konijnen   

Kooi 30                               Anja van Drongelen 

Ereprijzen konijnen

Fraaiste konijn Januari         

Kooi 55                               Dirk Ridderbos 

Fraaiste konijn Februari       

Kooi 30                               Anja van Drongelen

Fraaiste konijn op 1 na Februari

Kooi 33                               Theo Vermeegen 

Fraaiste konijn Maart

Kooi 108                             Comb. De Fockert

Fraaiste konijn op 1 na Maart

Kooi 25                               Comb. De Hammies 

Fraaiste konijn April

Kooi 35                               Leny de Koning 

Fraaiste konijn April op 1 na

Kooi 45                               Heleen v/d Velden                                                         

Fraaiste konijn Mei

Kooi 47                               Heleen v/d Velden

Fraaiste konijn op 1 na Mei

Kooi 61                               Dirk Ridderbos

Fraaiste konijn op 2 na

Kooi 111                             Wouter Ridderbos 

Fraaiste konijn Juni             

Kooi 58                               Dirk Ridderbos 

Fraaiste konijn op 1 na

Kooi 100                             W van Aken

Fraaiste konijn Jeugdlid      

Kooi 111                             Wouter Ridderbos 

 

Fraaiste Oude ram

Kooi 102                               Comb. De Fockert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoofdereprijzen cavia's

Algemeen Kapioen Cavia`s  

Kooi 134                             Combinatie De Piccolijntjes 

Fraaiste Cavia A Klas          

Kooi 120                             Combinatie De Piccolijntjes 

Fraaiste Cavia B Klas          

Kooi 134                             Combinatie De Piccolijntjes 

Fraaiste Cavia C Klas          

Kooi 139A                             Deborah Vermeegen

Fraaiste Cavia Jeugdlid

Kooi 139A                           Debora Vermeegen                                                                                           

 

Hoofdereprijzen hoenders

Algemeen kapioen Hoenders

Kooi 145                             Kinderboerderij De Kooi   

Fraaiste Hoender ander geslacht

Kooi 152                             G. Klok 

Fraaiste Hoender Jeugdlid

N.V.T. 

 

Hoofdereprijzen dwerghoenders

Algemeen Kampioen Dwerghoenders

Kooi 198                             Joop Goetzee 

Fraaiste Dwerghoender ander geslacht

Kooi 186                             Piet Verhoef 

Fraaiste Dwerghoender Jeugdlid

Kooi 176                             Gebroeders Hofman 

Extra rasprijs bij meer dan 10 dieren in een ras

Fraaiste Cochinkriel

Kooi 186                             Piet Verhoef 

 

Hoofdereprijzen overige

Algemeen Kampioen Serama

Kooi 208                             Marjan Spruit

Fraaiste Serama op 1 na

Kooi 202                             Marjan Spruit

Fraaiste Serama op 2 na

Kooi 206                             Marjan Spruit

 


 


Inzenderslijst konijnen

(Bondsnummer, code, naam, adres, postcode, woonplaats en aantal)

 

                         22        Aken,W van                             Schaduwgras 85                  3206 JN Spijkenisse                                           3

H45-50179     12        Diederik,Riet                           Trilgras 2                                3206 RK Spijkenisse                                         13

H62-42113     3          Drogendijk,J.                           Schaatsbaan 134                 2992 VW Barendrecht                                         9

H45-42142     1          Drongelen, Anja van             Oud-Rhoonsedijk 27A         3176 PM Poortugaal                                           2

H62-9471       11        Fockert,Comb.De                   Oost Maasstraat 31              3061 ZP Rotterdam                                           11

H55-09135     10        Hammies,Comb. De             Wilhelminastraat 52             2651 DM Berkel en Rodenrijs                         12

H45-50967     J17      Hulsebos, Randy                    Irenestraat 44                        3171 CG Poortugaal                                           4

H62-42127     27        Koning, Leny                           Noorderkerkdijk 54              3078 PB Rotterdam                                             3

H55-9305       4          Picolijntjes,Comb de             Jan van Nassaustr 4            2691 GP `s-Gravenzande                                  5

H45-42129     7          Ridderbos,D.                           Schulpweg 251                     3084 NH Rotterdam                                            8

                         J6        Ridderbos, Wouter                 Populierenhout 5                  2994 HM Barendercht                                         5

H45-42141     15        Schee,Piet v/d                         W.Geevestraat 50                 3172 VG Poortugaal                                            3

H45-42140     14        Sjouw, J.                                  Dorpsstraat 49                      3171 EE Poortugaal                                            2

H45-42146     24        Sjouw, J.C.                              Rembrandstraat 13              3202 EK Spijkenisse                                           5

H45-50896     5          Velden, Heleen van der        Klaproos 35                           2992 VL Barendrecht                                        11

H45-45842     J8        Vermeegen,Deborah            Kribbinge 27                          3191 HL Hoogvliet                                               4

H45-42144     9          Vermeegen, Theo                  Kribbinge 27                          3191 HL Hoogvliet                                               6

H45-50803     25        Vrijhof,Kees                            Nieuweweg 7                        3161 EP Rhoon                                                    4

                         J19      Wouters,Jannick                     Lesje 4                                    3256 AN Achthuizen                                           5

                         20        Wouters,R.                               Lesje 4                                    3256 AN Achthuizen                                           4

 

Inzenderslijst cavia's

(Bondsnummer, code, naam, adres, postcode, woonplaats en aantal)

 

H55-9305       4          Picolijntjes,Comb de             Jan van Nassaustr 4            2691 GP `s-Gravenzande                                16

H45-45842     J8        Vermeegen,Deborah            Kribbinge 27                          3191 HL Hoogvliet                                               4

 

Inzenderslijst hoenders

(Bondsnummer, code, naam, adres, postcode, woonplaats en aantal)

 

H62-42123     13        Kinderboerderij De Kooi       Maeterlinckweg 85               3076 GA Rotterdam                                             8

H45-51317     21        Klok,G                                       Molendijk 12                          3221 CC Oudenhoorn                                        3

H45-42140     14        Sjouw, J.                                  Dorpsstraat 49                      3171 EE Poortugaal                                            2

H45-42146     24        Sjouw, J.C.                              Rembrandstraat 13              3202 EK Spijkenisse                                           2

                         20        Wouters,R.                               Lesje 4                                    3256 AN Achthuizen                                           4

 

Inzenderslijst dwerghoenders

(Bondsnummer, code, naam, adres, postcode, woonplaats en aantal)

 

H45-43960     2          Goetzee,J.N.                           Landheer 51                          3171 DC Poortugaal                                           9

H45-48646     J23      Hofman, Gebroeders            Welhoeksedijk 2                   3171 TB Poortugaal                                            8

H62-42123     13        Kinderboerderij De Kooi       Maeterlinckweg 85               3076 GA Rotterdam                                             4

H45-51317     21        Klok,G                                       Molendijk 12                          3221 CC Oudenhoorn                                        3

H45-42146     24        Sjouw, J.C.                              Rembrandstraat 13              3202 EK Spijkenisse                                           3

H45-43962     18        Verhoef,P.                               W.Geevestraat 37                 3172 VC Poortugaal                                            4

H45-49714     26        Welie,P.M.van,                        Albrandwaardsedijk40        3172 TJ Poortugaal                                           11

 

Inzenderslijst sarama

(Bondsnummer, code, naam, adres, postcode, woonplaats en aantal)

 

                         25        Vrijhof,Kees,Marjan Spruit   Nieuweweg 7                        3161 EP Rhoon                                                  13